Zabiegi pod oczy – ważny aspekt dbania o swój wygląd.

Zabiegi pod oczy – ważny aspekt dbania o swój wygląd.
5 (100%) 32 głosy

Piękne i zdrowo wyglądające oczy są naszą wizytówką. Nie dziwi więc fakt, że pielęgnacja okolic oczu zajmuje szczególne miejsce w kosmetologii i medycynie estetycznej.

Możemy wybierać spośród kilkunastu różnych zabiegów, wykorzystujących odmienne techniki i urządzenia. Pacjent po raz pierwszy odwiedzający klinikę medycyny estetycznej może czuć się nieco zagubiony. Na szczęście profesjonalny personel służy pomocą i radą, tak aby wybrany zabieg pod oczy był najkorzystniejszy.  Niektóre z gabinetów oferują wręcz darmowe konsultacje przed zabiegiem na skórę wokół oczu, nawet jeżeli nie zdecydujemy się na sam zabieg.

Zabiegi pod oczy – metody dobrane pod konkretnego pacjenta.

Ważnym aspektem kosmetologii i medycyny estetycznej jest rozmowa z pacjentem oraz wysłuchanie jego potrzeb i oczekiwań. Zabiegi pod oczy winne być dobrane indywidualnie, co w znacznym stopniu ułatwia nam ich duży wybór. Spośród najpopularniejszych można wymienić:

  • Mobilift,
  • Emerge,
  • Dermapen/ Mezopen,
  • Ultradźwięki,
  • Pollogen Legend – Maximus oraz Surgen,
  • Masaż.

Mobilift – bezpieczna likwidacja cieni pod oczami.

Bezpieczna likwidacja cieni pod oczami jeszcze kilkanaście lat temu była wyłącznie marzeniem. Aktualnie dysponujemy wieloma technikami pozwalającymi uzyskać bardzo zadowalający efekt. Jedną z nich jest Mobilift – nowatorska metoda wykorzystująca podciśnieniowy masaż skóry naszej twarzy. Widocznym od razu po zabiegu efektem jest ujędrniona i zdrowo wyglądająca skóra okolicy naszych oczu.

Emerge – laserowe usuwanie cieni pod oczami.

Laser jest powszechnie używany w medycynie estetycznej. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o zabiegi pod oczy. Jego dobroczynne działanie polega na stymulacji głębokich warstw naszej skóry do regeneracji i odbudowy. Skutkuje to jej lepszym wyglądem, zwiększoną elastycznością i pięknym, zdrowym wyglądem.

Dermapen/ Mezopen – nowatorska pielęgnacja okolic oczu.

Dermapen i Mezopen łączą w sobie dwa działania. Z jednej strony mechanicznie pobudzają naszą skórę do regeneracji. Z drugiej natomiast, dzięki delikatnemu nakłuwaniu, wprowadzają substancję lecznicze w niedostępne wcześniej głębokie warstwy skóry. Dzięki urządzeniom Dermapen i Mezopen likwidacja cieni pod oczami jeszcze nigdy, nie była tak prosta i skuteczna.

Ultradźwięki – zabieg pod oczy dostępny dla każdego.

Ultradźwięki są szalenie skuteczną i co najważniejsze całkowicie bezpieczną metodą wprowadzania substancji leczniczych w głębokie warstwy naszej skóry. W znacznym stopniu poprawia to skuteczność leczenia, a co najważniejsze daję wymierne korzyści wizualne. Jeśli zastanawiasz się, jakie są najbezpieczniejsze sposoby na cienie pod oczami, z pewnością rozważ ultradźwięki.
Pollogen Legend – Maximus oraz Surgen – zabiegi pod oczy i wiele więcej.
Zabieg Maximus oraz Surgen są nowatorskimi i bardzo bezpiecznymi zabiegami pod oczy. Likwidacja niechcianych zmarszczek, usuwanie cieni pod oczami, to tylko niektóre spośród wielu zastosowań tych urządzeń.

Masaże – w pełni naturalne sposoby na cienie pod oczami.

Pielęgnacja pod oczami jeszcze nigdy nie była tak przyjemna. Masaże stanowią idealne wręcz połączenie skuteczności działania z błogim relaksem i odpoczynkiem.  Jeżeli więc odczuwasz zainteresowanie zabiegiem, może warto sprawdzić ten adres: https://clinicacosmetologica.pl/zabiegi-na-twarz/pielegnacja-okolic-oczu/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *