Nowoczesna depilacja – wszystkie ważne informacje

Nowoczesna depilacja – wszystkie ważne informacje
Oceń artykuł

Laser Vectus to na rzędzie będące wynikiem pracy ekspertów firmy Palomar Medical Technologies. Dzięki eksperymentom prowadzonym przez wiele lat, a także sukcesom i pomyłkom, laser diodowy jest dziś uważany za najlepsze narzędzie używane w medycynie estetycznej. Dzieje się tak z powodu efektywności jakie daje narzędzie – usuwanie owłosienia jest trwałe i bezbolesne.

Nadmierne owłosienie u mężczyzn to bardzo częsta przypadłość, która dotyczy większości przedstawicieli tej płci. Bardzo często jednak standardowe metody nie pozwalają na efektywne pozbycie się go. Bujne owłosienie usuwane jedynie plastrami jest uciążliwe i bolesne, a maszynki do golenia nie radzą sobie z nim w żadnym wypadku, dodatkowo depilacja z ich pomocą jest niedokładna, czasochłonna i w efekcie końcowym inwestowanie w nią nie ma końca. Na włosach osiadają także cząsteczki potu, które powodują bardzo nieprzyjemny zapach.

Depilacja laserowa i jej efekty

Efekty depilacji laserowej widoczne są już po pierwszym zabiegu. Laser sprawia, że przy odpowiednio wysokiej temperaturze poszczególne włoski po prostu wyparowują. Dlatego też na skórze pozostaje ich coraz mniej i zdecydowanie coraz mniej ich przybywa. Dzięki temu depilacja laserowa jest trwalsza a jej efekty szybsze. Dodatkowo użycie lasera Vectus sprawia, że dzięki zastosowaniu najnowszej technologii skóra pozostaje gładka i miękka. Użycie odpowiedniej regulacji Skintel sprawia, że moc lasera dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb każdego z klientów.

Depilacja laserowa – ile zabiegów jest koniecznych by móc cieszyć się efektami?

Dzięki indywidualnej regulacji Skintel, w którą wyposażone są Lasery Vectus wystarczy nawet 4-6 zabiegów, aby już w 95% pozbyć się włosków z niechcianych miejsc, na przykład w przypadku owłosienia na piersiach. 

Czy depilacja laserowa boli?

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii dostępnej w laserach Vectus, a także wykwalifikowanej kadrze kosmetologów, depilacja laserowa jest całkowicie bezbolesna, a już kilka godzin po zabiegu znikają ślady zaczerwienienia, pozostając skórę gładką i miękką w dotyku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *