Nowoczesna depilacja – wszystkie ważne informacje

Nowoczesna depilacja – wszystkie ważne informacje
5 (100%) 7 głosy

Laser Vectus to na rzędzie będące wynikiem pracy ekspertów firmy Palomar Medical Technologies. Dzięki eksperymentom prowadzonym przez wiele lat, a także sukcesom i pomyłkom, laser diodowy jest dziś uważany za najlepsze narzędzie używane w medycynie estetycznej. Dzieje się tak z powodu efektywności jakie daje narzędzie – usuwanie owłosienia jest trwałe i bezbolesne.

Nadmierne owłosienie u mężczyzn to bardzo częsta przypadłość, która dotyczy większości przedstawicieli tej płci. Bardzo często jednak standardowe metody nie pozwalają na efektywne pozbycie się go. Bujne owłosienie usuwane jedynie plastrami jest uciążliwe i bolesne, a maszynki do golenia nie radzą sobie z nim w żadnym wypadku, dodatkowo depilacja z ich pomocą jest niedokładna, czasochłonna i w efekcie końcowym inwestowanie w nią nie ma końca. Na włosach osiadają także cząsteczki potu, które powodują bardzo nieprzyjemny zapach.

Depilacja laserowa i jej efekty

Skuteczna depilacja laserowa ciała.

 

Efekty depilacji laserowej widoczne są już po pierwszym zabiegu. Laser sprawia, że przy odpowiednio wysokiej temperaturze poszczególne włoski po prostu wyparowują. Dlatego też na skórze pozostaje ich coraz mniej i zdecydowanie coraz mniej ich przybywa.

Dzięki temu depilacja laserowa jest trwalsza a jej efekty szybsze. Dodatkowo użycie lasera Vectus sprawia, że dzięki zastosowaniu najnowszej technologii skóra pozostaje gładka i miękka. Użycie odpowiedniej regulacji Skintel sprawia, że moc lasera dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb każdego z klientów.

Depilacja laserowa – ile zabiegów jest koniecznych by móc cieszyć się efektami?

Dzięki indywidualnej regulacji Skintel, w którą wyposażone są Lasery Vectus wystarczy nawet 4-6 zabiegów, aby już w 95% pozbyć się włosków z niechcianych miejsc, na przykład w przypadku owłosienia na piersiach. 

Czy depilacja laserowa boli?

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii dostępnej w laserach Vectus, a także wykwalifikowanej kadrze kosmetologów, depilacja laserowa jest całkowicie bezbolesna, a już kilka godzin po zabiegu znikają ślady zaczerwienienia, pozostając skórę gładką i miękką w dotyku.

5 replies on “Nowoczesna depilacja – wszystkie ważne informacje”

 1. lidina pisze:

  Jeśli chodzi o mnie to depilacja laserowa jest całkowitym wybawieniem. Codziennie dużo ćwiczę i nie ukrywam, że włosy mi strasznie działały na nerwy. Z początku musiałam wykonać aż 7 zabiegów depilacji laserowej, ale dzisiaj wystarczy, że wykonam jeden zabieg co pół roku i po włosach nie ma ani śladu ^^

 2. owhala23 pisze:

  A co z bólem podczas depilacji laserowej? Może ktoś napisać coś na ten temat. Powoli zbieram się do wykonania zabiegu, ale boje się trochę, że nie zniosę bólu podczas laserowego depilowania.

  • Lida2 pisze:

   Depilacja laserowa nie jest bolesna. Może być odczuwany lekki dyskomfort, ale nic poza tym 🙂 Zabiegi depilacji laserowej są w pełni bezpieczne i gwarantują szybkie uzyskanie zadowalających efektów, więc nie ma się czym przejmować.

 3. NunaLuna pisze:

  Depilacja laserowa jest obecnie najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się zbędnego owłosienia jednak to jak na nas zadziała zależy od rodzaju lasera, koloru naszej skóry oraz koloru owłosienia:) Z tego co wiem to obecnie polecany jest laser vectus, który gwarantuje usunięcie owłosienia w 100%. Przeglądając oferty zabiegów depilacji laserowej w internecie to widzę, że najlepsze opinie ma Clinica Cosmetologica w Gdańsku :). Dobór kliniki medycyny estetycznej jest bardzo ważny, ponieważ im nowocześniejsza placówka tym większą pewność mamy, że zabieg będzie robiony profesjonalnym i aktualnym sprzętem do depilacji laserowej.

 4. ulała pisze:

  Ja się zgadzam całkowicie z moim przedmówcą. Depilacja laserowa to świetne rozwiązanie ma permanentne pozbycie się owłosienia tam gdzie go nie powinno być. Najważniejsze jest to, żeby trafić do odpowiedniego zakładu, gdzie oferują depilację laserową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *