Laserowe zamykanie naczynek – metody

Laserowe zamykanie naczynek – metody
5 (100%) 10 głosy

Laserowe zamykanie naczynekJeżeli u kogoś kremy nie są w stanie rozwiązać problemu rozszerzonych naczynek, to wówczas należy skorzystać z profesjonalnych kosmetologicznych zabiegów zamykania naczynek. Można wśród nich wymienić m.in.:

  • laser VariLite 532 nm. i  VariLite 940 nm.,
  • zabieg związany z wykorzystaniem głowicy Hot-Cold,
  • laser Quadrostar Pro Yellow,
  • Harmony XL PRO Dye-VL,
  • ultradźwięki.

Laser VariLite 532 nm. i  VariLite 940 nm.

Dużą popularnością wśród metod rozwiązania tego problemu cieszy się laserowe zamykanie naczynek. Może ono zostać przeprowadzone za pomocą lasera VariLite 532 nm, a także 940nm. Dzięki niemu popękane naczynka mogą zostać zamknięte, natomiast rozszerzone naczynka obkurczone.

Laserowe usuwanie naczynek charakteryzuje się doskonałą skutecznością, a także wysokim poziomem bezpieczeństwa, gdyż wiązka lasera oddziałuje jedynie na to naczynko, które zostało poddane zabiegowi. W trakcie zabiegu laser jest absorbowany przez oksyhemoglobinę, co skutkuje podgrzaniem odpowiedniego naczynka, a następnie jego obkurczeniem i zamknięciem. Sąsiednie tkanki nie zostają podrażnione. Laser VariLite jest dobrym sposobem na popękane naczynka na nogach, ale także i na twarzy, szyi oraz dekolcie.

Zabieg głowicą Hot-Cold

Dobrym sposobem na usuwanie pajączków jest zabieg z wykorzystaniem głowicy Hot-Cold. Jest on realizowany za pomocą nowoczesnej głowicy, działającej w sposób naprzemienny na skórę zimnem i ciepłem. Proces ten sprawia, że dochodzi do wzmocnienia naczynek, a w rezultacie ich obkurczenia i uszczelnienia. Do efektów tego zabiegu można zaliczyć m.in.:

  • poprawę napięcia skóry,
  • zamykanie naczynek na twarzy,
  • zwiększenie jędrności skóry.

Laser Quadrostar Pro Yellow

Usuwanie naczynek może zostać przeprowadzone za pomocą innowacyjnego lasera Quadrostar Pro Yellow. Emituje on wiązkę lasera, która dokładnie dociera do przyczyny problemu i wpływa na hemoglobinę, co skutkuje zamknięciem rozszerzonych naczynek. Ten zabieg jest komfortowy i bezpieczny dla pacjenta oraz umożliwia szybki powrót do realizowania codziennych obowiązków. Laser Quadrostar Pro Yellow zapewnia usuwanie pajączków na nogach, ale jest też świetny na popękane naczynka na nosie.

Harmony XL PRO Dye-VL

Zabieg z wykorzystaniem zaawansowanego technologicznie sprzętu Harmony XL PRO Dye-VL gwarantuje skuteczne zamykanie naczynek. To urządzenie emituje wąskopasmowe źródło światła o charakterze pulsacyjnym. Z tego powodu jest ono w stanie sobie poradzić z niewielkimi zmianami naczyniowymi. Jest ono dobrym rozwiązaniem np. na pęknięte naczynko na twarzy. W czasie zabiegu wiązka lasera oddziałuje na naczynka niezwykle silnie, ale w bardzo krótkim przedziale czasowym. Skutkuje to ich uszczelnieniem. Ważne jest to, że zabieg nie stanowi żadnego zagrożenia dla wrażliwej skóry.

Ultradźwięki

Zamykanie naczynek może zostać również przeprowadzone z wykorzystaniem ultradźwięków. W trakcie zabiegu stosuje się ampułkę z substancjami wzmacniającymi naczynia krwionośne. Nakłada się ja na skórę, a następnie realizuje masaż za pomocą głowicy wysyłającej ultradźwięki. W efekcie tego następuje wzmocnienie i uszczelnienie naczyń włosowatych. Ta metoda jest wskazana m.in. na popękane naczynka na udach.

Wszystkim osobom mającym problem z rozszerzonymi naczynkami polecamy doczytać o zamykaniu naczynek w Gdyni https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/laserowe-zamykanie-naczynek/.

Dane zaufanej kliniki wykonującej te zabiegi:
Clinica Cosmetologica Gdynia – Zamykanie Naczynek
ul. Powstania Styczniowego 22/2
Telefon: +48 791 600 607

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *