Jakie metody depilacji najczęściej wybierają Polki?

Jakie metody depilacji najczęściej wybierają Polki?
5 (100%) 9 głosy

Kobieca depilacja to temat, który przez długi czas stanowił tabu w wielu kręgach. Obecnie jednak ta sytuacja uległa diametralnej zmianie. Nie da się ukryć, że w chwili obecnej ta kwestia dotyczy właściwie każdej kobiety. Tylko najodważniejsze panie decydują się na rezygnację z regularnego usuwania niechcianego owłosienia.

Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii do wyboru kobiety mają dziś coraz więcej sposobów na usunięcie włosków właściwie w każdym miejscu kobiecego ciała. Istnieje wiele gabinetów kosmetycznych zajmujących się profesjonalną depilacją laserową. Chociaż jest to metoda coraz bardziej popularna to jednak wiele pań rezygnuje z niej obawiając się bólu i skrępowania podczas zabiegu.

Zdecydowana większość kobiet w swojej kosmetyczce posiada tradycyjne maszynki do golenia w wersji dla kobiet. Nie da się ukryć, że jest to metoda pozwalająca na najszybsze usunięcie włosków np. z łydek czy ud. Z drugiej jednak strony, depilacja za pomocą maszynek do golenia jest dość uciążliwa – zabieg taki trzeba powtarzać nawet co kilka dni.

Alternatywą mogą być tu plastry do depilacji. Te specjalnie nasączone plastry przykleja się do owłosionych okolic a następnie szybkim ruchem usuwa, od razu wyrywając niechciane włoski. Wadą tej metody jest jej duża bolesność.

Dla kobiet poszukujących jeszcze innych rozwiązań firmy kosmetyczne przygotowały specjalne kremy do depilacji. Wystarczy nałożyć odpowiednią warstwę kremu na okolice, które mają zostać wydepilowane i odczekać. Już po kilku minutach można cieszyć się niezwykle gładkim ciałem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *