Jak zlikwidować drugi podbródek w sposób bezpieczny i bezbolesny? Sprawdź!

Jak zlikwidować drugi podbródek w sposób bezpieczny i bezbolesny? Sprawdź!
5 (100%) 9 głosy

Drugi podbródek to powód kompleksów wielu osób. Nie jest to wyłącznie problem osób z nadwagą. Drugi podbródek u szczupłej osoby zdarza się równie często. Defekt ten dotyka również osób wysportowanych. Wiąże się on z budową twarzy oraz stanem jej skóry. Likwidacja drugiego podbródka jest trudna do osiągnięcia, ale nie jesteśmy skazani na poważne operacje z użyciem skalpela. Dzięki najnowszej medycynie estetycznej zabiegi na drugi podbródek bez użycia skalpela mogą przynieść zadowalające efekty.

Jak zlikwidować drugi podbródek?

Drugi podbródek - redukowanieJeśli zastanawiamy się, jak się pozbyć drugiego podbródka, warto udać się z tym problemem do kosmetologa. Clinica Cosmetologica oferuje możliwość bezpłatnej konsultacji, podczas których specjalista doradzi najlepszą kurację dla indywidualnych potrzeb każdego pacjenta (sprawdx więcej informacji o usuwaniu podbródka tutaj – http://drmalek.pl/arts/jak-zwalczyc-problem-drugiego-podbrodka/). Dostępne są następujące zabiegi na drugi podbródek:

 1. Pollogen Legend – MaximusMaximus jest zabiegiem, który skutecznie pomaga zredukować drugi podbródek. Oddziałuje on na naskórek, głębsze warstwy skóry, ale również na tkankę tłuszczową i mięśnie. Fale radiowe umożliwiają kontrolowane podniesienie temperatury tkanek, a przez to stymulacje produkcji włókien kolagenu i elastyny. Likwidacja drugiego podbródka następuje poprzez znaczne ujędrnienie skóry i redukcję tkanki tłuszczowej.
 2. Ultraformer III – HIFUDrugi podbródek u szczupłej osoby i nie tylko, świetnie zredukuje zabieg Ultraformer III – HIFU. Ta w pełni bezpieczna i bezinwazyjna metoda wykorzystuje siłę fali uderzeniowej. Dociera ona bezpośrednio do wybranych tkanek, na głębokość ustaloną przez osobę wykonującą zabieg. Dzięki Ultraformer III – HIFU w szybki sposób uzyskamy jędrną oraz napiętą skórę.
 3. Venus LegacyJak zlikwidować drugi podbródek w sposób bezpieczny i bezbolesny? Jednym ze sposobów jest właśnie Venus Legacy. Połączenie działania innowacyjnych technologii świetnie daje sobie radę z redukcją tego problemu.
 4. MobiliftMobilift to metoda dla osób, które zastanawiają się, jak się pozbyć drugiego podbródka za pomocą masażu skóry. Specjalna głowica swoim działaniem sprawia, że skóra staje się napięta i ujędrniona.
 5. Karboksyterapia Reology2Zabieg ten opiera się na podaniu dwutlenku węgla w różne partie skóry. Podwójny podbródek zlikwiduje tutaj rozbicie lipidów oraz pobudzenie produkcji kolagenu.
 6. IcoonePodwójny podbródek skutecznie zredukuje również zabieg Icoone, opierający się na wykorzystaniu masujących rolek. Trzy rodzaje podciśnienia umożliwiają dostosowanie do potrzeb każdego z pacjentów.

7 replies on “Jak zlikwidować drugi podbródek w sposób bezpieczny i bezbolesny? Sprawdź!”

 1. 1icorix1 pisze:

  To zaskakujące, że można usunąć drugi podbródek bez skalpela. Do teraz myślałam, że to zabieg chirurgiczny.

  • kola pisze:

   Też tak długo myślałam. Nowoczesna medycyna estetyczna idzie cały czas do przodu i rozwija się. No i przez to mamy bezbolesne i szybkie usuwanie drugiego podbródka 😀

 2. leniuchydoroboty pisze:

  A po co od razu jakieś zabiegi? Przecież są różne kremy redukujące podwójny podbródek, a nawet różnego rodzaju masaże. Trzeba być bogatym leniuchem żeby się zdecydować na taki zabieg.

  • synti4 pisze:

   No właśnie te kremy niewiele dają i tak samo masaże. Wiem co mówię, bo przez niejedno pudełko kremu na podwójny podbródek przerobiłam. Nie wygaduj bzdur!

  • feroks2 pisze:

   Wcale nie trzeba być bogaczem ani leniuchem. Zabiegi nie są aż tak strasznie drogie, a też można je rozbić na mniejsze kwoty. Osoby, które chcą się pozbyć drugiego podbródka na pewno nie są leniuchami.

 3. maksima pisze:

  Najlepiej pójść na darmową konsultację. W wielu gabinetach można porozmawiać z specjalista, który doradzi jak pozbyć się podwójnego podbródka. Wybierze nam odpowiedni zabieg i powie ile serii trzeba wykonać.

 4. stars pisze:

  Ponoć w stanach korekcja drugiego podbródka to najczęściej wykonywany zabieg medycyny estetycznej. Wszyscy wiemy jak jest w stanach – fast foody itd, ale w sumie u nas też tego jest pełno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *