Jak zlikwidować drugi podbródek w sposób bezpieczny i bezbolesny? Sprawdź!

Jak zlikwidować drugi podbródek w sposób bezpieczny i bezbolesny? Sprawdź!
5 (100%) 5 głosy

Drugi podbródek to powód kompleksów wielu osób. Nie jest to wyłącznie problem osób z nadwagą. Drugi podbródek u szczupłej osoby zdarza się równie często. Defekt ten dotyka również osób wysportowanych. Wiąże się on z budową twarzy oraz stanem jej skóry. Likwidacja drugiego podbródka jest trudna do osiągnięcia, ale nie jesteśmy skazani na poważne operacje z użyciem skalpela. Dzięki najnowszej medycynie estetycznej zabiegi na drugi podbródek bez użycia skalpela mogą przynieść zadowalające efekty.

Jak zlikwidować drugi podbródek?

Drugi podbródek - redukowanieJeśli zastanawiamy się, jak się pozbyć drugiego podbródka, warto udać się z tym problemem do kosmetologa. Clinica Cosmetologica oferuje możliwość bezpłatnej konsultacji, podczas których specjalista doradzi najlepszą kurację dla indywidualnych potrzeb każdego pacjenta (sprawdx więcej informacji o usuwaniu podbródka tutaj – http://drmalek.pl/arts/jak-zwalczyc-problem-drugiego-podbrodka/). Dostępne są następujące zabiegi na drugi podbródek:

  1. Pollogen Legend – MaximusMaximus jest zabiegiem, który skutecznie pomaga zredukować drugi podbródek. Oddziałuje on na naskórek, głębsze warstwy skóry, ale również na tkankę tłuszczową i mięśnie. Fale radiowe umożliwiają kontrolowane podniesienie temperatury tkanek, a przez to stymulacje produkcji włókien kolagenu i elastyny. Likwidacja drugiego podbródka następuje poprzez znaczne ujędrnienie skóry i redukcję tkanki tłuszczowej.
  2. Ultraformer III – HIFUDrugi podbródek u szczupłej osoby i nie tylko, świetnie zredukuje zabieg Ultraformer III – HIFU. Ta w pełni bezpieczna i bezinwazyjna metoda wykorzystuje siłę fali uderzeniowej. Dociera ona bezpośrednio do wybranych tkanek, na głębokość ustaloną przez osobę wykonującą zabieg. Dzięki Ultraformer III – HIFU w szybki sposób uzyskamy jędrną oraz napiętą skórę.
  3. Venus LegacyJak zlikwidować drugi podbródek w sposób bezpieczny i bezbolesny? Jednym ze sposobów jest właśnie Venus Legacy. Połączenie działania innowacyjnych technologii świetnie daje sobie radę z redukcją tego problemu.
  4. MobiliftMobilift to metoda dla osób, które zastanawiają się, jak się pozbyć drugiego podbródka za pomocą masażu skóry. Specjalna głowica swoim działaniem sprawia, że skóra staje się napięta i ujędrniona.
  5. Karboksyterapia Reology2Zabieg ten opiera się na podaniu dwutlenku węgla w różne partie skóry. Podwójny podbródek zlikwiduje tutaj rozbicie lipidów oraz pobudzenie produkcji kolagenu.
  6. IcoonePodwójny podbródek skutecznie zredukuje również zabieg Icoone, opierający się na wykorzystaniu masujących rolek. Trzy rodzaje podciśnienia umożliwiają dostosowanie do potrzeb każdego z pacjentów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *