Jak wykonać manicure hybrydowy?

Jak wykonać manicure hybrydowy?
5 (100%) 10 głosy

Warto wiedzieć, że manicure hybrydowy może zostać wykonany samodzielnie we własnej łazience. Najlepiej wykonana hybryda może powstać w parę minut, ale wymaga to nieco praktyki i zastosowania odpowiednich produktów. A zatem jak zrobić manicure hybrydowy krok po kroku, który doskonale sprawdzi się na różnych imprezach i wydarzeniach towarzyskich, np. wesele lub sylwester. A zatem co to jest manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy – na czym polega?

Stanowi on obecnie jedną z najbardziej powszechnych metod wykorzystywanych do pielęgnacji oraz dekoracji paznokci. Taki hybrydowy manicure gwarantuje, że paznokcie będą w odpowiednim stanie przez długi czas. Z pewnością wiele osób zadaje sobie pytanie, ile kosztuje manicure hybrydowy? Otóż, jego koszt jest stosunkowo niewielki.

Jak wykonać manicure hybrydowy?

Rozpoczynając ten zabieg, należy wyciąć skórki przy paznokciach, a następnie je wygładzić za pomocą pilnika. Na już oczyszczoną płytkę paznokcia nakładamy cienką warstwę podłoża, którą utwardzamy pod lampą UV przez 1-2 minuty. Następnie należy nałożyć pierwszą cienką warstwę wybranego koloru i ponownie umieścić paznokieć pod lampą.

Potem należy umieścić warstwę nawierzchniową oraz nadać jej połysk przez umycie jej odtłuszczaczem. W ten sposób paznokcie hybrydowe są gotowe. W jaki sposób należy zdjąć hybrydę z paznokci? Warto wiedzieć, że ściąganie hybryd trwa nieco dłużej niż jej nałożenie. Paznokcie należy nawilżyć i owinąć folią aluminiową na kwadrans. Po tym czasie należy delikatnie usunąć lakier. Nie można wyłamywać hybrydy siłą, ponieważ wtedy można uszkodzić płytkę paznokcia.

W związku z tym powstaje pytanie, czy hybryda niszczy paznokcie? Co prawda, mogą być one nieco osłabione oraz stać cieńsze i bardziej podatne na wszelkiego typu urazy. Ale w stosunkowo łatwy sposób można je przywrócić do stanu poprzedniego poprzez zastosowanie odpowiednich odżywek.

Nie chcesz wykonywać zabiegu samodzielnie? Przyjdź do salonu w Gdyni!

Salon kosmetyczny w Gdyni oferuje teraz darmowe konsultacje z kosmetologami. Przyjdź i zdaj się na wiedzę profesjonalistów! Zabiegi na twarz i ciało są teraz na wyciągnięcie ręki:

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl
https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/

4 replies on “Jak wykonać manicure hybrydowy?”

  1. aleksandra pisze:

    Moim zdaniem, manicure hybrydowy najlepiej zrobić u kosmetyczki, ponieważ wygląda bardziej estetycznie.

  2. Natalia pisze:

    Bardzo przydatne informacje, pomyśle nad zakupem lampy UV i do dzieła!

  3. Beta pisze:

    Jeśli ktoś potrafi zrobić sobie sam, to podziwiam, ja się chyba nigdy nie nauczę, dlatego ciągle chodzę do kosmetyczki i jestem zadowolona 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *