Jak skutecznie zwiększyć objętość włosów?

Jak skutecznie zwiększyć objętość włosów?
5 (100%) 4 głosy

Problem słabych i wypadających włosów jest źródłem kompleksów i złego samopoczucia dla wielu kobiet i mężczyzn w różnym wieku. W poniższym artykule przedstawione zostaną nowoczesne zabiegi na wzmocnienie włosów, które w krótkim czasie są w stanie uwolnić nas od dręczącego problemu.

Co może stanowić przyczynę wypadania włosów?

Za wypadanie i osłabienie włosów odpowiedzialnych może być wiele czynników, wśród których możemy wyróżnić:

 • Ogólne zaburzenia stanu zdrowia;
 • Nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem gospodarki hormonalnej;
 • Przyjmowanie specyficznych leków;
 • Nieodpowiednią dietę;
 • Niewłaściwą pielęgnacja włosów;
 • Częste narażanie włosów na działanie wysokiej temperatury (np. codzienne stosowanie lokówki, lub prostownicy);
 • Nadmierny stres i depresję.

Wypadanie włosów DOMOWE SPOSOBY

Preparaty na wypadanie włosów oraz wszelkiego rodzaju domowe maseczki przeciw wypadaniu włosów i łamaniu się końcówek zwykle nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Drogie szampony jedynie chwilowo zwiększają objętość fryzury, ale nie wpływają na zatrzymanie procesu wypadania i łamania się włosów.

Jak więc znaleźć skuteczny sposób na wypadające włosy?

Wypadanie włosów LECZENIE

Do najskuteczniejszych rozwiązań mających na celu całkowite wyeliminowanie problemu wypadających włosów możemy zaliczyć nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej, w tym Mezoterapię, która skutecznie radzi sobie z zagęszczeniem i zwiększeniem objętości dotkniętych niniejszym problemem włosów.

 • Mezoterapia – to innowacyjny zabieg wykorzystujący osocze krwi, które po wprowadzeniu w głąb skóry głowy prowokuje tkanki do regeneracji, co skutkuje wzmocnieniem cebulek, a w konsekwencji zagęszczeniem i zwiększeniem objętości włosów.
 • Dermapen3/Mezopen – to kolejny skuteczny zabieg, który przy pomocy drobnych nakłuć na skórze głowy pacjenta wprowadza do organizmu zestaw niezbędnych substancji odżywczych odpowiedzialnych za zwiększenie gęstości i przyspieszenie wzrostu włosów.

Przed dokonaniem decyzji dotyczącej zabiegu należy skonsultować się z dermatologiem, lub kosmetologiem.

7 replies on “Jak skutecznie zwiększyć objętość włosów?”

 1. Grażka pisze:

  Ja zastosowałam zabieg mezoterapii żeby zwiększyć objętość moich włosów i jestem bardzo zadowolona ze zmian którre zaszły. polecam bardzo 🙂

 2. Hania pisze:

  Ja polecam zabieg dermapen na zwiększenie objętości włosów, według mnie jest skutecznym sposobem na pozbycie się problemu jakim jest wypadanie włosów.

 3. Krysia pisze:

  W moim przypadku sprawdził się zabieg mezoterapii, polecam 🙂

 4. Rania12223 pisze:

  Takiego wypadania włosów jak ja miałam to nikomu nie życzę, nie mogłam sobie z nimi w ogóle poradzić. W końcu zdecydowałam się na mezoterapię i problem został rozwiązany ^^.

 5. licko1 pisze:

  Ja tam już straciłem większość włosów na głowie i postanowiłem ogolić się na łyso. Teraz wyglądam bardziej maczo 😛

  • Rolf pisze:

   Racja trzeba wady obracać w pozytywy. Ja postanowiłem moją łysą głowę zamienić na włochatą, ponieważ ja tam maczo lepiej wyglądam z włosami, a zawdzięczam to oczywiście wspomnianej już tutaj mezoterapii, którą wykonałem w Clinica Cosmetologica w Gdańsku, więc co kto lubi 😀 jedni chcą być łysi, a drudzy mieć co czesać grzebieniem .

 6. MaciejB pisze:

  Mówicie mezoterapia na porost włosów? .. Chyba odstawie te tabsy co teraz biorę i pójdę zobaczyć czy taki zabieg coś zadziała. Zaczyna mi się wydawać, że odkąd biorę taby na porost włosów jest jeszcze gorzej niż było…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *