Depilacja laserowa w Gdańsku

Depilacja laserowa w Gdańsku
5 (100%) 2 głosy

Z trwania zabiegów jesteśmy zadowoleni, ponieważ są one krótkie. Wystarczy zaplanować sobie kurację, która wynosi od 4 do 6 zabiegów, a już zauważymy wspaniałe efekty. Będzie to możliwość pozbycia się zbędnego owłosienia w ilości ponad 95 procent. Tylko kilka procent pozostanie, więc trzeba przyznać, że wyniki są niesamowite i właśnie dlatego depilacja laserowa cieszy się wysoką popularnością także w naszym kraju. Jeszcze kilka lat temu była ona znana tylko za granicą. Natomiast lasery diodowe już niedawno są stosowane przez nowoczesne salony kosmetyczne i salony urody, które występują w Polsce. W nich właśnie mamy możliwość skorzystać z zabiegu depilacji laserowej. Ocenia się, że za pomocą lasera diodowego Vectus cały zabieg trwa do 5 minut, ale w przypadku depilacji męskich pleców. Jeśli jednak decydujemy się na usunięcie włosów pod pachami to tutaj czas zabiegu trwa jedynie około minutę. Widzimy więc, że również pod względem skuteczność lasera diodowego jest wysoka.

Przygotowanie do depilacji laserowej

Pacjenci decydujący się na taki zabieg powinni jeszcze właściwie się do nich przygotować. Jedynie dzięki temu uzyskają maksymalne efekty, a zarazem będą przeciwdziałać się powrotom zbędnego owłosienia. W tym celu zaleca się zastosowanie cennej diety, która pozwoli zwiększyć rezultaty. Ważna jest jeszcze pielęgnacja skóry za pomocą kosmetyków, które nam polecą. Dokładne obeznanie w tym kierunku posiadają kosmetolodzy, którym dobrze jest zaufać. W następnej kolejności możemy postawić na ofertę, którą przedstawiają nam salony kosmetyczne. Często w ich ofercie znajdują się pewne kosmetyki dla klientów. Zdarza się, że wiele z nich jest sprawdzona i dzięki temu mamy pewność, że pozytywnie będą oddziaływać również na naszą skórę. Dostrzeżemy także po badaniach, jak zaczyna się zmieniać barwa, grubość i struktura włosów. Pozwalają na to odpowiednie badania przeprowadzone za pomocą czytnika, w który wyposażony jest nowoczesny laser diodowy.

Czytaj więcej na portalu: http://portaldermatologiczny.pl/

Pewne wskazówki mamy możliwość otrzymać także przed samym zabiegiem i również do nich powinniśmy się zastosować. Jedynie na tej podstawie nasza skóra będzie skutecznie przygotowana do zabiegów, a efekty zostaną przez nas zaakceptowane. Pamiętajmy o tym, aby przeprowadzić wstępną konsultację, aby móc otrzymać zielone światło na przeprowadzenie takich zabiegów. Nie chcemy przecież już usuwać włosów za pomocą pęsety, wosku czy depilatora. Dostrzegamy, że skuteczniejsze są lasery diodowe, ale tutaj dobrze jest zadbać o jakość naszej skóry. Przed samym zabiegiem nie powinna być ona podrażniona, jak i wysuszona. W tym celu warto jest zadbać o zastosowanie specjalnych kosmetyków, antybiotyków, suplementów diety i ziół. Najlepiej będzie, jeśli w tym kierunku skontaktujemy się z dermatologiem, który doradzi nam dokładnie, krok po kroku, jak powinniśmy przygotować się na takie zabiegi depilacji laserowej. Tym samym salony decydują się na wykorzystanie depilacji laserowej pozwalającej im dbać o rozwój swojego biznesu i spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających Klientów.

2 replies on “Depilacja laserowa w Gdańsku”

  1. Wania napisał(a):

    Teraz to już praktycznie wszystko można zrobić za pomocą lasera. Każda choroba dermatologiczna czy nawet przebarwienia skóry a nawet trądzik – teraz wszystko leczą laserami. Z jednej strony dobrze, bo to skuteczne i szybkie, ale z drugiej drogie.

  2. UM napisał(a):

    Jak kogoś stać to może sobie zrobić gwiazdę Hollywood z żony i to w sumie obojętnie jakiej… Tylko czy to właśnie o to miało chodzić, czy wręcz przeciwnie i powinno się ograniczyć laseroterapię do chorób dermatologicznych. Bo takie było pierwotne zastosowanie laserów, które właśnie problemy skórne miały leczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *