Depilacja Laserowa Gdynia: usuwanie owłosienia z okolic bikini laserem VECTUS

Depilacja Laserowa Gdynia: usuwanie owłosienia z okolic bikini laserem VECTUS
5 (100%) 8 głosy

  Nowoczesna kobieta powinna być zadbana od korzeni włosów do palców u nóg. Dlatego dziś coraz większą uwagę zwraca się na usuwanie owłosienia ze strefy intymnej. Prawie wszystkie kobiety usuwają niechciane włoski w tej części ciała, ponieważ moda na odzież, w tym całkiem skąpe kostiumy kąpielowe, dyktuje zasady w ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci.

Jednym z najskuteczniejszych sposobów zwalczania odrastania włosów jest depilacja za pomocą lasera Vectus. Jest ona nie tylko całkowicie bezpieczna i bezbolesna, ale także pozwala na pozbycie się niechcianego owłosienia na długi czas.

Depilacja strefy bikini – konwencjonalne i laserowe usuwania owłosienia

Włosy strefy bikini charakteryzują nasycenie kolorów, sztywnością i grubością, podczas gdy skóra, przeciwnie, jest bardzo delikatna. Dlatego uważa się, że depilacja wiązką laserową jest najskuteczniejsza w tej strefie. Energia świetlna lasera jest całkowicie pochłonięta przez czarne włosy, a pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu.

Przed nadejściem urządzenia laserowego w medycynie estetycznej kosmetolodzy stosowali takie metody depilacji, jak: cukier, wosk i paski woskowe. Jednak w porównaniu z laserem Vectus, tracą, podobnie jak przy użyciu maszynki do golenia, domowych depilatorów elektrycznych i specjalnych środków chemicznych do usuwania włosów.

Metody, alternatywne do laserowego usuwania włosów z głębokiego bikini, mają szereg znaczących wad:

 • Wysoka bolesność. Zastosowanie elektro-depilatora w okolicach bikini powoduje wyjątkowo nieprzyjemne doznania.
 • Efekty uboczne. Ostra maszynka do golenia prowokuje mikrouszkodzenie skóry, co pociąga za sobą wrastanie włosów pod skórą i stan zapalny. Podczas depilacji woskiem na skórze często występują oparzenia.
 • Niska wydajność. Efekt golenia nie trwa długo.

Depilacja laserowa Gdynia – Usuwanie nadmiernego owłosienia z okolic bikini
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Technologia laserowa Vectus przy depilacji okolic bikini: podstawowe cechy

usuwanie włosów z okolic bikini

Procedura depilacji strefy bikini za pomocą urządzenia laserowego nie powoduje skutków ubocznych. Metoda ta polega na całkowitym zniszczeniu cebulki włosa, a nie tylko przycinaniu włosów na skórze. Ciemny pigment włosów okolic bikini zapewnia natychmiastową absorpcję światła i jego penetrację do mieszka włosowego, który się nagrzewa, a następnie pęka, a trzon włosa nie może już dłużej otrzymywać niezbędnych składników odżywczych. Już po kilku dniach same wypadają ze skóry.

Kosmetolodzy powinni przeprowadzić pełny cykl depilacji laserowej okolic bikini, ponieważ technika ta jest skuteczna tylko w przypadku usuwania włosów w aktywnym stadium wzrostu. Powtórna sesja jest dozwolona dopiero po 4 – 6 tygodniach. Maksymalny wynik można uzyskać po 6-8 zabiegach.

Laserowe usuwanie owłosienia z okolic bikini – jakie są zalety?

Tradycyjna metoda usuwania włosów to wciąż golenie, ale jest to również najbardziej niewiarygodny sposób. Włosy zaczynają rosnąć dosłownie następnego dnia i nie można już mówić o żadnej estetyce. Jest wiele sposobów na pozbycie się włosów na dłuższy czas, ale większość z nich powoduje bardzo nieprzyjemne doznania. Depilacja laserowa to niezawodna i bezbolesna procedura i jest to powód rosnącej popularności. Mimo że, depilacją laserem Vectus w okolicach bikini została uznana za procedurę żeńską, to we współczesnym społeczeństwie mężczyźni również uciekają się do tej metody dbania o siebie.

Kosmetolodzy twierdzą, że za pomocą lasera można trwale usunąć włosy i to jest prawda. Oczywiście wszystko zależy od cech włosów, tła hormonalnego, genetyki, koloru i grubości włosów. Jeśli włosy są rzadkie i cienkie, można naprawdę pozbyć się ich na całe życie po zakończeniu procedur. Jeśli są gęste i twarde, zabiegi depilacyjne bikini będą musiały być powtarzane okresowo, ale nieczęsto, najwyżej, co kilka lat. Jak widać, procedura laserowa Vectus jest bardzo korzystna.

Depilacja laserowa strefy bikini może być klasyczna i głęboka. Jeśli w pierwszym przypadku usuwane są tylko te włosy, które nie są pokryte tradycyjnym strojem kąpielowym, to kobiety, które zdecydują się na głęboką opcję, pozbędą się wszystkich włosów w pachwinie i wewnętrznej stronie ud.

Polecamy – https://zdrowie.wprost.pl/uroda/10137396/depilacja-laserowa-vectus-jakie-sa-jej-zalety-clinica-cosmetologica-gdynia.html

Co pozwala osiągnąć tak doskonałe efekty usuwania owłosienia okolic bikini laserem Vectus?

 • Innowacyjna elektronika wbudowana w laser diodowy Vectus
 • Czytnik Skintel natychmiast określa poziom melaniny w skórze
 • Procesor na podstawie otrzymanych informacji dostosowuje moc lasera do danej osoby
 • Chłodzenie w trakcie depilacji i po niej jest zapewnione dzięki głowicy pokrytej szkłem szafirowym
 • System Advanced Contact Cooling ustawia poziom mocy do odbierania ciepła przez daną osobę
 • Technologia Photon Recycling pozwala na zastosowanie odbitych wiązek światła.

Przeciwwskazania

Laserowe usuwanie owłosienia w strefie bikini ma minimalne ograniczenia:

 • Choroby onkologiczne
 • Procesy zapalne skóry w obszarze depilacji.

Promień lasera reaguje tylko na pigment włosów i nie wpływa na skórę, dzięki czemu skóra nie zostanie zraniona, jak w przypadku golenia, a włosy nie będą rosły, tak jak przy depilacji woskiem. Wręcz przeciwnie, każda osoba bez względu na płeć będzie miała delikatną skórę w okolicy intymnej. Czas trwania zabiegu laserowego usuwania owłosienia w strefie bikini wynosi od 15-45 minut. Zalecana liczba zabiegów od 4 do 6. Wiele osób po depilacji laserowej strefy bikini przyznaje, że ich życie seksualne uległo poprawie, zyskało nowy odcień. Chwile intymności stały się pełniejsze, a relacje wyzwolone i szczere.

6 replies on “Depilacja Laserowa Gdynia: usuwanie owłosienia z okolic bikini laserem VECTUS”

 1. Maja pisze:

  Bikini depilowałam w styczniu laserem vectus w clinice cosmetologice w Gdyni. Początkowo miałam opory po tym jak koleżanka robiła laserem ipl i włoski odrastały ale vectus jest o wiele lepszy, efekt się nadal utrzymuje i teraz latem odczuwam tą wygodę. W tej placówce mogłam sobie rozłożyć wszystko na raty i to o wiele odciąża.

 2. Telimena pisze:

  Sama nie cierpię depilowania okolic bikini… Jest to bardzo niewygodne, wyginanie tej ręki, eh… Taka depilacja laserowa to byłoby marzenie 😛 A jak u Was to wygląda?

  • orofi pisze:

   Ja chyba wybrałabym sobie depilację laserową pach… Po maszynce zawsze skóra jest tam podrażniona i szczypie, że nie wiem co… Chyba się zapiszę na wizytę haha 😀

  • gripi pisze:

   A ja miałam podobnie i sobie zafundowałam taką depilację laserową bikini. Jestem zachwycona, już dwa lata jestem gładziutka! 😛

 3. Nikola pisze:

  No nie wiem czy ta wygoda jest tyle warta… Moim zdaniem depilacja laserem jest bez sensu, wydać masę kapuchy i pocieszyć się gładkimi nogami…

  • bacha pisze:

   Nie przesadzaj z tymi kosztami… Zabiegi usuwające nadmiar owłosienia nie są aż takie drogie. Oczywiście wszystko zależy od lokalizacji i ilości powtórzeń, ale są to akceptowalne ceny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *