Depilacja laserem Vectus i Light Sheer – porównujemy!

Depilacja laserem Vectus i Light Sheer – porównujemy!
5 (100%) 11 głosy

Większość z nas zetknęła się z problemem nadmiernego lub uciążliwego owłosienia. Niejednokrotnie zastanawiamy się w jaki sposób poradzić sobie z tym na tyle trwale, by czuć się komfortowo, nie odczuwając skutków ubocznych tradycyjnych sposobów depilacji. Wrastające włoski po użyciu maszynek do golenia, czy nieprzyjemny ból po zastosowaniu wosku i słaby efekt końcowy kremów, zna każdy. Niezależnie od tego, jaki sposób wybierzemy, oczekujemy efektów spektakularnych, które niestety nie zawsze są takie, jakich byśmy sobie życzyli. Doskonałym rozwiązaniem jest laserowa depilacja, która przychodzi na ratunek naszej bezsilności w walce ze zbędnym owłosieniem. I tak, po wielu nieudanych próbach, decydujemy się na wpisanie w wyszukiwarkę słów: depilacje laserowa.

Depilacja laserowa

   To jedna z najchętniej używanych dziś form depilacji, która sprawnie pozwala pożegnać nam problem wrastających włosów i podrażnionej od tradycyjnych metod golenia, skóry. Usuwanie włosów laserem pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze a do tego zapewnia bezpieczeństwo i komfort. Dzięki temu, że laser działa na podstawie emisji wiązki promieni pochłanianych przez melaninę, trwale niszczymy cebulki włosów, co zapewnia nam doskonały efekt oraz dowód na to, że laserowa depilacja daje nam komfort na długi czas!

Większość z nas zada sobie pytanie czy depilacja laserowa boli i czy możliwe sąoparzenia po depilacji laserowej. Nie powinniśmy się martwić ani pierwszym, ani drugim aspektem, jeśli tylko wybierzemy salon kosmetyczny z doświadczeniem i profesjonalnymi, oryginalnymi urządzeniami do wykonania tego typu zabiegów.

Depilacja laserowa cena

   Kiedy podejmiemy decyzję o wykonaniu zabiegu, a usuwanie owłosienia laserem to już tylko kwestia czasu, większość otworzy przeglądarkę, by znaleźć odpowiedź na nurtujące nas pytanie i wpisać:  depilacja laserowa koszt, czy też:laserowa depilacja cena.  Pamiętajmy jednak, że koszt depilacji zależy od miejsca, z którego chcemy usunąć owłosienie oraz gabinetu, w jakim zabieg będzie przeprowadzany. Średnie ceny za depilację laserową stóp, kolan, czy skroni to 50-100zł. Za usunięcie owłosienia z łydek, czy ud (jeden z najczęściej pożądanych zabiegów) zapłacimy już nieco więcej, bo 400 – 500zł. a za depilację brzucha, czy okolic bikini ok. 300zł. Dużo? Nie! Efekt wart jest swojej ceny – pamiętajmy, że to trwała depilacja!

Depilacja laserowa ile zabiegów

   Dla pożądanego, trwałego efektu, zwykle wystarczą 3 – 5 zabiegów. Jest to jednak kwestia indywidualna, uzależniona  m. in. od siły naszych włosów a także laseru, jakim wykonuje się zabieg.

Depilacja laserowa jak się przygotować

   Powinniśmy pamiętać, by przed wykonaniem zabiegu depilacji laserowej, nie używać kremów złuszczających, kremów do depilacji, pić ziół fotouczulających, a na miesiąc wcześniej nie używać depilatorów, wosku i nie wyrywać włosków pęsetą. Unikajmy też opalania, podrażnień i łykania antybiotyków (na dwa tygodnie przed planowanym zabiegiem).

Laser VECTUS vs. depilacja laserowa LIGHT SHEER

  Laser VECTUS powstał dzięki wieloletniej pracy i licznych testach wykonanych przez naukowców z Harvard University. To urządzenie szybkie, bezpieczne i bezboleśnie usuwające niechciane owłosienie. Decydując się na zabieg laserem Vectus mamy pewność komfortu (o tym więcej tutaj: https://depilacjavectus.pl/dlaczego-warto-wybrac-laser-vectus/), gdyż zastosowano tu najnowocześniejsze technologie, z których najważniejsze to, m.in.:

 • czytnik Skintel; jest aktywnym czytnikiem poziomu melaniny w skórze, dzięki czemu urządzenie samo dobiera potrzebne natężenie lasera, zapewniając bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu;
 • Photon Recycling, dzięki któremu wykorzystuje się także światło odbite od skóry;
 • Advanced Contact Cooling z szafirowym wykończeniem głowicy, która chłodzi depilowane miejsca, zapewniając komfort.

Każdy, kto skorzystał z depilacji laserem Vectus, wie, że jest to laser dokładny, szybki i skuteczny – minimalizuje ryzyko odrastania włosów niemalże do zera.

   LIGHT SHEER to jedne z najczęściej spotykanych przez nas laserów do depilacji w salonach kosmetycznych. Te oryginalne są dokładne i skuteczne, jednak potrzebują zdecydowanie więcej czasu na jakościowo dobrze wykonany zabieg, niż laser Vectus.

Coraz częściej, niestety słyszy się opinie o przekalibrowanych głowicach, które powodują, że zabiegi są nieskuteczne – korzystając z depilacji laserami Light Sheer, upewnijmy się więc, że to oryginalne urządzenie. Już po pierwszym zabiegu, laser skutecznie usuwa do 50% ciemnych włosów. Po ok. 5 zabiegach, daje doskonały efekt, jednak bardzo jasne włosy, przez wzgląd na niską zawartość pigmentu, często zostają nieusunięte.

Depilacja laserowa opinie

    Pytając o opinie na temat depilacji laserowej, słyszymy ogromną ilość pozytywów. Dzięki dostępności nowoczesnych laserów, w których zastosowano cały szereg doskonałych technologii, ta forma depilacji stała się najbardziej pożądaną ze wszystkich innych – oszczędza nasz czas, pomaga pozbyć się niechcianego owłosienia, zapewniając przy tym komfort i bezpieczeństwo.

Depilacja laserowa skutki uboczne

   Stosując się do zaleceń przed wykonaniem zabiegu, możemy zapomnieć o skutkach ubocznych tego typu depilacji- oczywiście, jeśli są one wykonywane profesjonalnymi laserami, typu Vectus.


Zobacz oddziały DepilacjaVectus.pl

DepilacjaVectus Gdańsk
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (gabinet 7)
80-210 Gdańsk
Rejestracja: 58 506 64 97

DepilacjaVectus Sopot
ul. Bohaterów Monte Cassino 53
80-001 Sopot
Rejestracja: 58 506 64 98

DepilacjaVectus Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc
81-519 Gdynia
Rejestracja: 58 506 64 99

8 replies on “Depilacja laserem Vectus i Light Sheer – porównujemy!”

 1. Anka pisze:

  Hej, dziewczyny! 🙂 Ja byłam na 3 zabiegach depilacji laserowej i muszę powiedzieć, że efekty są lepsze niż się spodziewałam, naprawdę 🙂 Skóra jest gładka, włoski nie odrastają, no po prostu rewelacja, zwłaszcza, że miałam już dość tej „zabawy” z maszynką.

 2. Juleczka pisze:

  Moja koleżank abyła i tak zachwalała
  kiedyś ja byłam na tym na ‚l” i tak mnie to bolało że mam trałme
  może rzeczywiście warto by było sprawdzic skoro taki dobry
  nie wiem sama
  co myślicie?

 3. Małgorzata pisze:

  Aniu, mówisz, że 3 zabiegi Ci wystarczyły? Może też powinnam spróbować, mi włoski strasznie szybko odrastają i tracę na goleniu dużo czasu. 🙁

 4. Judyta77 pisze:

  Z tego co słyszałam to Vectus to najnowocześniejsza metoda depilacji dostępna na rynku. Szybka, bezbolesna i skuteczna, technologia tej metody została wynaleziona na Harvardzie 🙂 Konkret!

 5. Aga_1989 pisze:

  Ja miałam wykonywany zabieg laserem Vectus i sam zabieg był naprawdę błyskawiczny 🙂 myślę, że to główny plus i powód dlaczego wybrałam Vectus zamiast LightSheer’a, no i słyszałam też, że Vectus lepiej radzi sobie z włoskami. U mnie sprawdził się naprawdę super. Jeden zabieg i w pół godziny pozbyłam się owłosnienia na nogach.

 6. Caryca pisze:

  No słyszałam że rewelacja po prostu że nic nie boli tym vectusem więc chyba się wybiorę 😀

 7. Iggs pisze:

  Korci mnie bardzo ten zabieg Vectusem. Też mam problem z mocnymi i czarnymi włoskami a idzie lato, więc taka depilacja przydałaby się zamiast męczenia się z depilatorem 😀

 8. Ola pisze:

  Widzę, że opłaca się ten vectus bardziej niż light sheer. Już wcześniej słyszałam o Vectusie i jestem właściwie zdecydowana tylko gdzie wykonać 😛 Do Trójmiasta nie mam daleko w zasadzie a oferta zachęcająca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *