Czy zabiegi odchudzające to dobry wybór?

Czy zabiegi odchudzające to dobry wybór?
5 (100%) 10 głosy

Medycyna estetyczna oferuje szereg zabiegów, które mają ogromny wpływ na redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej, pozbycie się zbędnych kilogramów. Są to skuteczne zabiegi, które są bardzo przydatne w walce z nadwagą, otyłościom. Proponowane są osobą, które chcą zrzucić zbędne kilogramy. Zdrowe odżywianie się oraz aktywność fizyczna mogą nie wystarczyć. Czasem bardzo pomocne okazują się zabiegi medycyny estetycznej.

Zabieg odchudzający za pomocą zabiegu Maximus

Zabieg odchudzający za pomocą zabiegu Maximus polega na upłynnianiu tłuszczu poprzez podgrzewanie tkanek do 60°C. Jest to możliwe dzięki falom radiowym. Tłuszcz jest szybciej usuwany z organizmu dzięki pobudzonym mięśniom. Jest to skuteczny zabieg, który wykonywany jest za pomocą dwóch metod dynamicznej aktywności mięśniowej oraz falom radiowym.

Zabieg na odchudzanie za pomocą metody Karboksyterapii Reology 2

Zabieg na odchudzanie za pomocą metody Karboksyterapii Reology 2 polega na zabiegu medycznym za pomocą medycznego dwutlenku węgla, który jest podawany podskórnie i śródskórnie. Jest to innowacyjny zabieg, który doprowadza do rozpadu lipidów i usuwaniu ich z organizmu, „Jest to zabieg, który nie tylko jest bezpieczny, ale także w skuteczny sposób redukuje tkankę tłuszczową. Wysmukla sylwetkę, poprawia jej wygląd. Pomaga w redukcji cellulitu”.

Przekonaj się, jakie zabiegi są skuteczne w odchudzaniu – http://drmalek.pl/arts/redukcja-tkanki-tluszczowej-zabiegi/

Zabiegi odchudzające za pomocą metody Cellu M 6 Integral

Zabiegi odchudzające za pomocą metody Cellu M 6 Integral jest rodzajem masażu mechanicznego. Skóra poddawana jest zabiegom za pomocą specjalnej głowicy, która ugniata fałdy skóry. Jest to rodzaj zabieg, który doprowadza do rozbijania tkanki tłuszczowej i jej szybkiemu usunięciu z organizmu. 

Redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą metody Icoone

Redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą zabiegu Incoone przeprowadzana jest za pomocą dwóch specjalnych głowic.

 • Jest to specjalny rodzaj masażu mechanicznego, wykonywany pod ciśnieniem.
 • Dochodzi do rozbijania lipidów i ich usunięcia z organizmu.
 • Podczas tego zabiegu skóra zostaje zdecydowanie wzmocniona. Dochodzi do drenażu limfatycznego.
 • Z tkanek usuwany jest nadmiar szkodliwych toksyn.

Poczytaj więcej na temat redukcji tkanki tłuszczowej na: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/odchudzanie-redukcja-tkanki-tluszczowej/

Szybkie odchudzanie nie jest polecane przez specjalistów

Szybkie odchudzanie może mieć bardzo negatywny wpływ na ludzki organizm. Kojarzy się to przede wszystkim z dragońskimi, drastycznymi dietami i głodzeniem się. Jest to niebezpieczne i nie przynosi na dłuższą metę oczekiwanych efektów. Szybkie odchudzanie może spowodować utratę cennych wartości odżywczych, witamin i minerałów. Może doprowadzić do spustoszenia w organizmie. Ponadto po drastycznym odchudzaniu się bardzo często przybiera się na wadzę jeszcze więcej kilogramów niż się straciło. Dochodzi do tak zwanego efektu jojo. Warto więc odchudzać się ze zdrowym rozsądkiem.

Skuteczne odchudzanie – utrata zbędnych kilogramów

Odchudzanie jest procesem, który dotyczy przede wszystkim osób z nadwagą, otyłościom, nadmiarem zbędnej tkanki tłuszczowej. Skuteczne odchudzanie to czasochłonny, żmudny proces. Wymaga samokontroli, samozaparcia, systematyczności. Bardzo ważna jest aktywność fizyczna, uprawianie sportu, ćwiczenia. Niezwykle istotna jest również zbilansowana, zdrowa dieta. Należy zmienić sposób życia z siedzącego na aktywny. Niezwykle istotna jest samokontrola, wytrzymałość w dążeniu do celu. Jeśli to nie wystarczy zawsze można wspomóc się którymś z zaprezentowanych zabiegów medycyny estetycznej. Są to skuteczne, bezpieczne, bezbolesne zabiegi, które dają zaskakujące efekty.

4 replies on “Czy zabiegi odchudzające to dobry wybór?”

 1. Damix pisze:

  Ile kosztuje zabieg zabieg odchudzający? Zastanawiam się czy nie skorzystać, odżywiam się zdrowo i ćwiczę, ale już od dłuższego czasu nie przynosi to żadnego efektu.

  • maximu88 pisze:

   Ciężko tak odpowiedzieć… Jest kilka zabiegów redukujących tkankę tłuszczową i każdy cechuje się czymś innym. Ceny generalnie są znośne 😉

 2. mikeller pisze:

  Kiedyś w telezakupach można było zakupić masażery odchudzające – straszny badziew z tego był 😀 Pewnie takie zabiegi redukujące tłuszcz są dużo lepsze 🙂

 3. atomowymorswin pisze:

  Byłam na redukcji tłuszczu za pomocą zabiegu Maximus i jestem zadowolona z finalnego wymodelowania sylwetki. Najlepiej zabieg powtórzyć kilka razy, ale to już Wam powiedzą w gabinecie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *