Cienkie włosy – pozbądź się tego problemu już dziś!

Cienkie włosy – pozbądź się tego problemu już dziś!
5 (100%) 9 głosy

Cienkie włosy to zmora wielu kobiet, ale także mężczyzn. Słabe, rozdwajające się, zniszczone. Przyczyną tego może być nieodpowiednia dieta lub niezdrowy tryb życia, zdarzają się jednak przypadki oaób, u których cienkie włosy są po prostu wpisane w fenotyp urody. Nie jest to jednak pożądana cecha, pojawia się więc pytanie – jak znaleźć najlepszy sposób na cienkie włosy?

Cienkie włosy – sposoby na wzmocnienie

Cienkie włosy – sposobów na wzmocnienie ich jest wiele. Najskuteczniejszym z nich jest jednak zabieg mezoterapii.

Polega na podaniu preparatu, który zawiera składniki aktywne. Mogą to być:

  • koktajl witaminowy,
  • osocze bogatopłytkowe – pobiera się je od pacjenta, a następnie aplikuje w skórę głowy.

Przeczytaj co sądzi specjalista dermatolog na temat problemu cienkich włosów:
http://drmalek.pl/arts/cienkie-wlosy-jak-poprawic-ich-kondycje/

Zabieg wykorzystuje nakłucia wykonywane miejsce przy miejscu. Należy wykonywać go kilka razy co około siedem dni – wtedy włosy cienkie stają się wyraźnie wzmocnione. Mezoterapia skutuje także zagęszczeniem włosów. Wiele klinik, w których wykonać można zabieg, oferuje darmowe konsultacje celem przyjrzenia się przez specjalistów włosom i skórze głowy – umożliwia to dobranie odpowiedniej kuracji, dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta. Cienkie włosy mogą mieć bowiem różne przyczyny, które należy zbadać przed zabiegiem.

Cienkie włosy

Sposób na cienkie włosy – mezoterapia – przeciwwskazania

Chociaż każda kobieta, która ma cienkie włosy, marzy o tym, aby szybko rozwiązać ten problem, zawsze trzeba upewnić się, że nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Cienkie włosy potrafią być prawdziwym utrapieniem, jednak nic nie jest równie ważne jak zdrowie. Zabieg jest nie tylko skuteczny, ale także bezbolesny i bezpieczny – jedynymi przeciwwskazaniami jego wykonania są: ciąża i zaburzenie krzepnięcia krwi. Od razu po zabiegu można powrócić do pracy, nie ma on też znacznych efektów ubocznych – czasami na skórze głowy pojawia się zaczerwienienie, jednak nie jest bolesne i znika po upływie kilku godzin.

Do zabiegu nie trzeba się przygotowywać, ani specjalnie pielęgnować skóry głowy po jego wykonaniu. Mezoterapia igłowa skóry glowy pozwala nie tylko zwalczyć problem, jakim są cienkie włosy, ale jest wykorzystywania także przy leczeniu łysienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *