Zabiegi wyszczuplające, czyli zyskaj figurę na wakacje!

Zabiegi wyszczuplające, czyli zyskaj figurę na wakacje!
5 (100%) 2 głosy

Nienaganna figura oraz, związane z nią, dobre samopoczucie to marzenie wielu, zwłaszcza przed rozpoczęciem letniego sezonu. To bowiem czas, gdy zdecydowanie więcej odkrywamy, niż zakrywamy. Każdy z nas zastanawia się zatem, jak zredukować tkankę tłuszczową i poczuć się komfortowo na plaży lub na basenie.

Jeżeli nie zadziałały tradycyjne metody, jak dieta i ćwiczenia, możemy wypróbować którąś z następujących technik:

  • Pollogen Legend (Maximus)
  • Endermologia Cellu M6 Integral
  • Karboksyterapia

Choć powyższe nazwy brzmią niezwykle tajemniczo, w rzeczywistości są to niezbyt skomplikowane zabiegi wyszczuplające uda, zabiegi wyszczuplające brzuch oraz zabiegi wyszczuplające niemalże każdą problematyczną część ciała.

Czym jest Pollogen Legend (Maximus)?

Wszelkiego rodzaju zabiegi odchudzające są obecnie bardzo popularne. Medycyna estetyczna korzysta bowiem z coraz nowocześniejszych technik pozwalających na efektywne i długotrwałe modelowanie sylwetki oraz ujędrnianie skóry. Teraz skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej nie jest już przywilejem nielicznych. Jedną z propozycji dla osób zmagających się z nadmiarem kilogramów jest zabieg Pollogen Legend. To innowacyjny zabieg wyszczuplający polegający na pozbywaniu się nadwagi z pomocą urządzenia docierającego aż do czterech stopni ludzkiej tkanki (od naskórka, poprzez skórę właściwą i tkankę tłuszczową, do mięśni). Mechanizm wykorzystuje działanie fali radiowej TRIPOLAR RF, która pozwala na zwiększenie temperatury naszego ciała do 60 stopni Celsjusza.

Skutkuje to znacznym przyspieszeniem metabolizmu i w konsewencji szybką redukcją nagromadzonego w naszym ciele tłuszczu. Jest to zabieg przeznaczony na rozmaite partie ciała, zarówno na twarz, jak i inne newralgiczne miejsca. Z powodzeniem można zatem przeprowadzić w ten sposób wyszczuplanie ud, a także zmniejszyć obwody, najbardziej narażonych na niechciany przyrost masy, partii ciała. Zabieg wykonywany jest miejscowo, ponieważ jednoczesne wyszczuplanie różnych partii ciała tą metodą stwarzałoby ryzyko nadmiernego przegrzania organizmu. Jeśli zatem więcej obszarów chcielibyśmy wyszczuplić, należy zaliczyć kilka podejść. Skóra, która ma być poddana zabiegowi, wymaga odpowiedniego przygotowania. Najpierw jest smarowana gliceryną i masowana. Sam zabieg jest bezbolesny, a odczuwane ciepło nie powoduje dyskomfortu. Ten sposób redukcji masy ciała jest również bezinwazyjny i bezpieczny. Metoda Maximus przeznaczona jest dla osób z otyłością, nadwagą, cellulitem, innymi niedoskonałościami sylwetki, a także dla osób, których skóra utraciła dawną jedrność i stała się zbyt wiotka.

Endermologia Cellu M6 Integral- co to jest?

Jest to zabieg wyszczuplający korzystający z nowoczesnego sprzętu stymulującego komórki skóry do naturalnego procesu oczyszczania z toksyn oraz do redukowania tłuszczów. W efekcie przemiana materii znacznie przyspiesza, rozpoczyna się aktywne modelowanie sylwetki, a wszystko odbywa się całkowicie bezinwazyjnie. Jak wykazały badania kliniczne, zabieg endermologii w dużym stopniu determinuje wytwarzanie się tak potrzebnego kwasu hialuronowego, który jest odpowiedzialny za zdrowy i młody wygląd naszej skóry. Zabieg jest bezbolesny i nie powoduje uczucia dyskomfortu. Wykonuje się go miejscowo na partie ciała szczególnie narażone na przyrost masy tłuszczowej.

Na czym polega Karboksyterapia?

Redukcja tkanki tluszczowej oraz ujędrnianie skóry na wysokim poziomie jest także możliwe dzięki karboksyterapii. Metoda ta polega na wstrzykiwaniu w newralgiczne miejsca płynnego dwutlenku węgla. Już seria czterech ostrzykiwań przynosi widoczne rezultaty. Dzięki karboksyterapii organizm produkuje więcej kolagenu, białka, które ma moc wiązania tłuszczów. Kilkukrotne zastosowanie karboksyterapii umożliwia efektowne rzeźbienie i modelowanie sylwetki. Zabieg jest bezpieczny i trwa zazwyczaj zaledwie pół godziny. Iniekcje nie są szczególnie dokuczliwe, choć ich odczuwanie każdorazowo zależy od indywidualnej wrażliwości skóry.

Rezultaty zabiegów

Każdy zabieg wyszczuplający spośród opisanych powyżej zajmuje jedno z czołowych miejsc wśród najchętniej wybieranych i dających najlepsze efekty jeżeli chodzi o zabiegi wyszczuplające brzuch czy zabiegi wyszczuplające uda. Techniki te mają liczne zalety i dobroczynne działanie na cały organizm. Seria zabiegów (spośród których każdy wybierze odpowiedni dla siebie) daje m.in. następujące rezultaty:

1. Modeluje sylwetkę i ujędrnia skórę.
2. Pobudza przemianę materii i reguluje pracę mięśni.
3. Redukuje tkankę tłuszczową w uciążliwych partiach ciała.
4. Wspomaga pracę układu krwionośnego i limfatycznego.
5. Opóźnia proces starzenia skóry, zwłaszcza w miejscach szczególnie narażonych, jak skóra dłoni i twarzy.
6. Poprawia ogólny wygląd i kondycję naszego ciała.

Zabiegi odchudzające wykorzystujące innowacyjne technologie to rozwiązanie problemów z nadwagą, z którymi na co dzień zmaga się wiele osób w naszym otoczeniu.

Portal osmetoogiczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *